Poznaj RENSON®
producenta najwyższej klasy żaluzji fasadowych Linius®, Sunclips®, Icarus®

Poznaj najbardziej zaawansowany technologicznie, kompleksowy system żaluzji fasadowych.

Zaufaj światowej jakości, nowoczesnej technologii i wieloletniemu doświadczeniu.

Technologia i jakość

Technologia i jakość

Systemy żaluzji fasadowych naszej marki nie ma sobie równych w skali świata. Renson® gwarantuje najwyższą jakość wykonania i najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne, dzięki stałym inwestycjom w rozwój własnego działu naukowo-badawczego, który nieustannie przekłada oczekiwania i potrzeby Klientów na doskonałe, innowacyjne produkty.

Akcesoria dodatkowe

Akcesoria dodatkowe

Pełne wykorzystanie możliwości funkcjonalnych oraz osiągnięcie niezwykłych efektów wizualnych dzięki zastosowaniu akcesoriów uzupełniających, kompatybilnych z systemem Linius®, Sunclips® czy Icarus® - drzwi, zawiasów, klamek, zamków, ograniczników, osłon, okapników itp.

Rozwiązania specjalne

Rozwiązania specjalne

Szerokie spektrum rozwiązań, dostosowanych do budynków o nietypowej architekturze i specyficznych kształtach oraz indywidualnych wymagań Klientów - lamele gięte, kształty specjalne, lamele blokowe, rozwiązania dźwiękochłonne, pokrywy dachowe, kraty wentylacyjne.

RENSON® to belgijska rodzinna, niezależna firma, niekwestionowany światowy lider w branży zajmująca się projektowaniem i produkcją innowacyjnych rozwiązań w zakresie naturalnej wentylacji i ochrony przed słońcem.

Jej bogactwo to ponad stuletnie doświadczenie, za którym idzie uczciwość wobec partnerów i Klientów, stałe dążenie do doskonałości  i wychodzenie naprzeciw potrzebom jutra.

Filozofię rozwoju opartą na stwierdzeniu „Nic nie jest na tyle doskonałe, żeby nie dało się ulepszyć” RENSON® realizuje poprzez dział rozwojowo-badawczy, współpracujący z wiodącymi organizacjami naukowymi na całym świecie. Dzięki temu jest pionierem technologicznym w branży, mającym w posiadaniu szeroki portfel patentów i znaków towarowych.

RENSON® stale poszukuje jeszcze doskonalszych rozwiązań, kierując się zasadą zrównoważonego rozwoju, traktując priorytetowo potrzeby związane ze zdrowiem, bezpieczeństwem i poczuciem komfortu przy pełnym poszanowaniu środowiska naturalnego.

Jako oficjalny przedstawiciel RENSON® w Polsce zapewniamy naszym Klientom najwyższą jakość realizacji projektów, kompleksowe doradztwo na etapie planowania i doboru rozwiązań do indywidualnych potrzeb, solidny i szybki montaż na terenie całego kraju oraz opiekę posprzedażową.

Oferując naszym Klientom system żaluzji fasadowych LINIUS®, SUNCLIPS® lub ICARUS® mamy pełne przekonanie poparte gwarancją producenta, że proponujemy rozwiązania najwyższej światowej klasy, zapewniające komfort i bezpieczeństwo użytkowania na długie lata.

Nasza Misja

 • Idea

  Tworzenie i dostarczanie rozwiązań najwyższej jakości, przyjaznych środowisku i w najlepszych standardach w zakresie funkcjonalności.

 • Pasja

  Odkrywanie i podejmowanie różnorodnych wyzwań , bogatych stylistycznie (od klasyki po nowoczesność) z uwzględnieniem najnowszych światowych trendów.

 • Działanie

  Indywidualne i profesjonalne podejście łączące tradycję z innowacyjnością, sprawdzone metody z technologiami jutra - wszystko z wyróżniającą nas rzetelnością i odpowiedzialnością.

 • Cel

  Spełnianie oczekiwań Klientów w zakresie najwyższej jakości produktu, profesjonalnego doradztwa oraz najlepszej obsługi, dowodzące pozycji lidera rynku.