W trosce o Klientów firmy Renson oraz ich zaufanie informujemy, jakie dane gromadzone są na temat użytkowników korzystających z serwisu www.pergolerenson.pl, a także do jakich celów dane te są wykorzystywane.

1. Dane zbierane automatycznie

Podczas Państwa odwiedzin na naszej stronie internetowej, automatycznie gromadzone są dane dotyczące wizyty, np. adres IP, nazwa domeny, typ przeglądarki, typ systemu operacyjnego.

Dane zbierane są, gdy kontaktują się Państwo z naszą firmą za pomocą formularza kontaktowego i przekazują w nim swoje dane osobowe: imię, nazwisko, adres email.

2. W jaki sposób wykorzystujemy przekazane dane?

W żadnym wypadku nie udostępniamy Państwa danych podmiotom trzecim.

Dane zbierane podczas wysłania formularza kontaktowego są wykorzystane wyłącznie do kontaktu i odpowiedzi.

Subskrybując newsletter firmy Renson wyrażają Państwo zgodę na jego otrzymywanie. Dane pozostawione w trakcie subskrypcji wykorzystujemy w celu wysłania newslettera.

Dane gromadzone automatycznie mogą być użyte do analizy zachowań użytkowników na serwisie www.pergolerenson.pl, analizy danych demograficznych o użytkownikach lub do personalizacji zawartości stron internetowych. Informacje te są zbierane automatycznie o każdym użytkowniku.

W przypadku kontroli Generalnego Inspektoratu Ochrony Danych Osobowych, Państwa dane mogą zostać udostępnione pracownikom Inspektoratu zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych.

W przypadku naruszenia prawa, możemy udostępnić Państwa dane organom wymiaru sprawiedliwości.

3. W jaki sposób można aktualizować lub usunąć dane osobowe?

W dowolnej chwili mogą Państwo wprowadzić zmiany lub usunąć swoje dane osobowe, korzystając z odnośnika umieszczonego w każdym z wysyłanych newsletterów lub w serwisie internetowym.

Danych zbieranych automatycznie nie można zmienić lub usunąć.

4. Wykorzystanie „plików cookies”.

Strona internetowa www.pergolerenson.pl może wykorzystywać „pliki cookies”, które służą identyfikacji przeglądarki użytkownika podczas korzystania z serwisu.

5. Zmiany polityki prywatności.

Autoryzowany dealer firmy Renson Fenestro S.C. NIP: 6342841585 zastrzega sobie prawo możliwości zmiany niniejszej polityki prywatności.